Previous Entry Share Next Entry
Brazauską - Merio keliu...
sherman
ryst1966
Šiandien popietę vienoje kompanijoje išgirdau, jog Lietuvos vyriausybės ir prezidentūros protokolo atstovai kreipėsi pagalbos į Estijos kolegas, prašydami pasidalyti šalies vadovo statusą turėjusiojo žmogaus laidotuvių organizavimo patirtimi. Aplinkinėse šalyse, per paskutinįjį dešimtmetį mirė tik Estijos prezidentas Lennartas Meris.

Vakare paskanbinęs savo seniems bičiuliams į Estiją gavau šios informacijos patvirtinimą: Lietuvos protokolo pareigūnai tokios pagalbos oficialiai prašė ir ji būsenti suteikta iš karto, kai reikės (matyt, turint galvoje A. Brazausko sveikatos būklę). Tiesa, Taline dar sprendžiama, ar minėra pagalba apsiribos konsultacijomis apie protokolines gedulingo renginio plonybes. Gali būti, kad Estijos protokolininkai bus deleguoti į Lietuvą vietoje padėti organizuojant vieno iš valstybės svarbos asmenų laidotuves.

  • 1
(Deleted comment)
Deja, poreikis visada bus stabilus. Skirtingai nuo kompiuterinių žaidimų gyvenimo ir mirties problemos tikrovėje niekas neišsprendė.

(Deleted comment)
Man jis ir kaip politikas, ir intelektualas daro didžio žmogaus įspūdį.

Gal off-topic, gal on-: būtų kažkaip nuoseklu, jei korumpuotus valdininkus/pareigūnus anksčiau ar vėliau pasivytų būtent vėžys ir imtų ėsti.

Aš už

Žiauru......

Kiek nesimpatizuočiau Brazauskui kaip politikui, negaliu atmesti jo nuopelnų kai kuriose srityse. Kaip ir praradimų. Kas šiaip jau natūralu.

Nesėkmės natūralu, be abejo.

Tik norėčiau, kad kas galėtų paaiškinti, ar natūralu niekšybė. Pavyzdžiui, niekšybė šimtams tūkstančių kasdien.

Abstrakčiai, be pavardžių

hm, truputį nustebinai - nemanai, kad šią žinią gali pasigauti koks delfis?..

  • 1
?

Log in

No account? Create an account